Huawei Ascend G660, Ascend G660-L075, Ascend G660-L75 akku 2300 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend G660, Ascend G660-L075, Ascend G660-L75 akku 2300 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUG660XL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend G660
Ascend G660-L075
Ascend G660-L75
Ascend G660-L075
Ascend G660-L75
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB444199EBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUG660XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095378 |
| Korvaa | HB444199EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 96.95 x 40.43 x 4.30 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |