Huawei Ascend G620 Akku 2000 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Ascend G521
Ascend G521-L076
Ascend G615
Ascend G615-U10
Ascend G620
Ascend Y536A1
Ascend Y550
Ascend Y550-L01
Ascend Y550-L02
Ascend Y550-L03
Y560
Ascend Y635 C8816
C8816D
C8817E
Hol-U19
Honor Holly Dual SIM
Tribute
Y550
Y635-L21
Ascend G521-L076
Ascend G615
Ascend G615-U10
Ascend G620
Ascend Y536A1
Ascend Y550
Ascend Y550-L01
Ascend Y550-L02
Ascend Y550-L03
Y560
Ascend Y635 C8816
C8816D
C8817E
Hol-U19
Honor Holly Dual SIM
Tribute
Y550
Y635-L21
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB474284RBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUC881XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086369 |
| Korvaa | HB474284RBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 83.37 x 41.47 x 4.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |