Huawei Ascend G350, Ascend G350-U00, Ascend T8833 akku 1750 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend G350, Ascend G350-U00, Ascend T8833 akku 1750 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUY300XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend G350
Ascend G350-U00
Ascend T8833
Ascend G350-U00
Ascend T8833
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB5V1
HB5V1HV
HB5V1HV
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUY300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086994 |
| Korvaa | HB5V1 / HB5V1HV |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.65Wh |
| Mitat | 58.30 x 51.00 x 5.15mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |