Huawei Ascend D2, Ascend D2-2010, Ascend G716-L070, Ascend D2-0082 Akku 2900mAh / 3.8V mAh
calcActive())">
Huawei Ascend D2, Ascend D2-2010, Ascend G716-L070, Ascend D2-0082 Akku 2900mAh / 3.8V mAh
In stock
- SKU
- CS-HUG716SL
43,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Ascend D2
Ascend D2-2010
Ascend G716-L070
Ascend D2-0082
Ascend D2-2010
Ascend G716-L070
Ascend D2-0082
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5U1V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUG716SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128080244 |
| Korvaa | HB5U1V |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 69.58 x 55.06 x 5.33mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |