Huawei älypuhelinten Nova 5 / Nova 5 Pro yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten Nova 5 / Nova 5 Pro yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-HUN500SL
22,95 €
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nova 5
Nova 5 Pro
SEA-AL00
SEA-AL10
SEA-TL00
SEA-TL10
Nova 5 Pro
SEA-AL00
SEA-AL10
SEA-TL00
SEA-TL10
Korvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakut
HB396589ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-HUN500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152187 |
| Korvaa | HB396589ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 87.60 x 64.50 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |