Huawei älypuhelinten Mate 40 Pro / NOH-AN00 yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten Mate 40 Pro / NOH-AN00 yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-HUT410SL
23,95 €
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Mate 40 Pro
NOH-AN00
NOH-N09
NOH-N29
NOH-NX9
NOH-TN00
NOH-AN00
NOH-N09
NOH-N29
NOH-NX9
NOH-TN00
Korvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakut
HB576675EEW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-HUT410SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174714 |
| Korvaa | HB576675EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 73.15 x 64.26 x 6.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |