Huawei älypuhelinten Honor V30 / Honor View 30 yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten Honor V30 / Honor View 30 yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-HUT300SL
22,95 €
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Honor V30
Honor View 30
Mate 30
OXF-AN00
OXF-AN10
TAS-AL00
TAS-L09
TAS-L29
TAS-LX9
TAS-TL00
Honor View 30
Mate 30
OXF-AN00
OXF-AN10
TAS-AL00
TAS-L09
TAS-L29
TAS-LX9
TAS-TL00
Korvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakut
HB486586ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-HUT300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150176 |
| Korvaa | HB486586ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 83.60 x 63.25 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |