Huawei älypuhelinten Changxiang 20 Plus / Enjoy 20 Plus yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
Huawei älypuhelinten Changxiang 20 Plus / Enjoy 20 Plus yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-HUE200SL
24,95 €
Huawei älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Changxiang 20 Plus
Enjoy 20 Plus
Enjoy 20 Plus 5G Standard Edit
FRL-AN00a
FRL-L22
FRL-L23
FRL-LX2
FRL-LX3
Y9a 4G
Enjoy 20 Plus
Enjoy 20 Plus 5G Standard Edit
FRL-AN00a
FRL-L22
FRL-L23
FRL-LX2
FRL-LX3
Y9a 4G
Korvattavat Huawei älypuhelinten alkuperäisakut
HB486686ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-HUE200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170174 |
| Korvaa | HB486686ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.79Wh |
| Mitat | 83.90 x 63.26 x 4.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |