Huawei älykellon Watch GT4 41mm yhteensopiva akku 490mAh
calcActive())">
Huawei älykellon Watch GT4 41mm yhteensopiva akku 490mAh
In stock
- SKU
- CS-HUP441SH
19,95 €
Huawei älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Watch GT4 41mm
Korvattavat Huawei älykellon alkuperäisakut
HB572727EFW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-HUP441SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207160 |
| Korvaa | HB572727EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 490mAh / 1.9Wh |
| Mitat | 25.60 x 25.00 x 5.40mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |