Huawei älykellon Watch GT 46mm / FTN-B19 yhteensopiva akku 420mAh
calcActive())">
Huawei älykellon Watch GT 46mm / FTN-B19 yhteensopiva akku 420mAh
In stock
- SKU
- CS-HUB460SH
18,95 €
17,95 €
Huawei älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Watch GT 46mm
FTN-B19
FTN-B19
Korvattavat Huawei älykellon alkuperäisakut
HB512627ECW+
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-HUB460SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207153 |
| Korvaa | HB512627ECW+ |
| Kapasiteetti (mAh) | 420mAh / 1.6Wh |
| Mitat | 26.40 x 25.30 x 5.10mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |