Huawei älykellon Watch GT 3 SE / Watch D yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Huawei älykellon Watch GT 3 SE / Watch D yhteensopiva akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-HUB100SH
18,95 €
16,95 €
Huawei älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Watch GT 3 SE
Watch D
MYL-B10
Watch GT Runner
RUN-B19
Watch D
MYL-B10
Watch GT Runner
RUN-B19
Korvattavat Huawei älykellon alkuperäisakut
HB532629EFW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-HUB100SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128207184 |
| Korvaa | HB532629EFW |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.74Wh |
| Mitat | 26.50 x 25.70 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |