Huawei älykellon Watch GS Pro / Watch 4x yhteensopiva akku 740mAh
calcActive())">
Huawei älykellon Watch GS Pro / Watch 4x yhteensopiva akku 740mAh
In stock
- SKU
- CS-HUP400SH
19,95 €
Huawei älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Watch GS Pro
Watch 4x
Watch 4s
Watch 4x
Watch 4s
Korvattavat Huawei älykellon alkuperäisakut
HB672836EEW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-HUP400SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194675 |
| Korvaa | HB672836EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 740mAh / 2.85Wh |
| Mitat | 34.00 x 26.60 x 6.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |