Huawei älykellon Watch 5 / Watch 5X yhteensopiva akku 780mAh
calcActive())">
Huawei älykellon Watch 5 / Watch 5X yhteensopiva akku 780mAh
In stock
- SKU
- CS-HUX510SH
17,95 €
Huawei älykellon yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Watch 5
Watch 5X
Watch 5X Pro
Watch 5X
Watch 5X Pro
Korvattavat Huawei älykellon alkuperäisakut
HB652933EGW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellon -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-HUX510SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,88 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204503 |
| Korvaa | HB652933EGW |
| Kapasiteetti (mAh) | 780mAh / 3.03Wh |
| Mitat | 31.60 x 28.00 x 6.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |