Huawei älykellojen Band 3 Pro yhteensopiva akku 100mAh
calcActive())">
Huawei älykellojen Band 3 Pro yhteensopiva akku 100mAh
In stock
- SKU
- CS-HUP310SH
20,95 €
Huawei älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Band 3 Pro
Korvattavat Huawei älykellojen alkuperäisakut
HB351329ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-HUP310SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175193 |
| Korvaa | HB351329ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.38Wh |
| Mitat | 27.40 x 12.00 x 3.20mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |