Huawei A199, Ascend G606, Ascend G610 akku 2100 mAh
calcActive())">
Huawei A199, Ascend G606, Ascend G610 akku 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUG710XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
A199
Ascend G606
Ascend G610
Ascend G606
Ascend G610
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB505076RBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUG710XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128084051 |
| Korvaa | HB505076RBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 75.55 x 49.04 x 4.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |