HTC VR Vive Focus yhteensopiva akku 3150mAh
calcActive())">
HTC VR yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Vive Focus
Korvattavat HTC VR alkuperäisakut
B2PXH100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC VR -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä tuot…
| SKU | CS-HTR300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186182 |
| Korvaa | B2PXH100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 12.13Wh |
| Mitat | 79.40 x 63.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |