HTC tablettien P510 yhteensopiva akku 3150mAh
calcActive())">
HTC tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P510
Korvattavat HTC tablettien alkuperäisakut
B2PMW100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-HTP511SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173663 |
| Korvaa | B2PMW100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 11.66Wh |
| Mitat | 105.30 x 82.25 x 3.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |