HTC RHOD100, T7373, Touch Pro 2 akku 2800mAh/10.36Wh
calcActive())">
HTC RHOD100, T7373, Touch Pro 2 akku 2800mAh/10.36Wh
In stock
- SKU
- CS-HDP180HL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
RHOD100
T7373
Touch Pro 2
Touch Pro II
T7373
Touch Pro 2
Touch Pro II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00123-00M
35H00123-02M
BA S390
RHOD160
35H00123-02M
BA S390
RHOD160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HDP180HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029335 |
| Korvaa | BA S390 / RHOD160 / 35H00123-00M / 35H00123-02M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 64.68 x 43.73 x 9.57mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |