HTC puhelimen Wildfire E1 / Wildfire E1 plus yhteensopiva akku 2950mAh
calcActive())">
HTC puhelimen Wildfire E1 / Wildfire E1 plus yhteensopiva akku 2950mAh
In stock
- SKU
- CS-HTW100SL
21,95 €
HTC puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Wildfire E1
Wildfire E1 plus
Wildfire E1 plus
Korvattavat HTC puhelimen alkuperäisakut
BSQ09
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-HTW100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193432 |
| Korvaa | BSQ09 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 78.70 x 59.80 x 3.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |