HTC Polaris 200, Touch Find akku 2300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Polaris 200
Touch Find
Touch Find
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00101-00M
POLA160
POLA160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HOB200XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022831 |
| Korvaa | POLA160 / 35H00101-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 44.11 x 36.85 x 16.04mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |