HTC PDA-laitteiden Doubleshot / Mytouch 4G Slide yhteensopiva akku 2400mA
calcActive())">
HTC PDA-laitteiden Doubleshot / Mytouch 4G Slide yhteensopiva akku 2400mA
In stock
- SKU
- CS-HT5910KL
22,95 €
HTC PDA-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Doubleshot
Mytouch 4G Slide
PG59100
Mytouch 4G Slide
PG59100
Korvattavat HTC PDA-laitteiden alkuperäisakut
35H00150-00M
35H00150-01M
35H00150-02M
35H00150-06M
BA S560
BG58100
35H00150-01M
35H00150-02M
35H00150-06M
BA S560
BG58100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC PDA-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-HT5910KL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128061380 |
| Korvaa | BG58100 / BA S560 / 35H00150-01M / 35H00150-06M / 35H00150-00M / 35H00150-02M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 51.20 x 50.70 x 10.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |