HTC PDA Galaxy yhteensopiva akku 1100mA
calcActive())">
HTC PDA yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Galaxy
Korvattavat HTC PDA alkuperäisakut
GALA160
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC PDA -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä tuo…
| SKU | CS-P100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001294 |
| Korvaa | GALA160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.54 x 38.98 x 6.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |