HTC P6300, Panda akku 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
P6300
Panda
Panda
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00077-00M
35H00077-02M
TRIN160
35H00077-02M
TRIN160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-TP6300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020530 |
| Korvaa | 35H00077-00M / 35H00077-02M / TRIN160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 66.32 x 44.23 x 9.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |