HTC P3650, Polaris 100, Polaris 200 akku 1350 mAh
calcActive())">
HTC P3650, Polaris 100, Polaris 200 akku 1350 mAh
In stock
- SKU
- CS-TP3650SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
P3650
Polaris 100
Polaris 200
Polaris 100
Polaris 200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00101-00M
POLA160
POLA160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-TP3650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021339 |
| Korvaa | POLA160 / 35H00101-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 45.28 x 36.60 x 8.04mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |