HTC Opal, Opal 100, T2222 akku 1100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Opal
Opal 100
T2222
Opal 100
T2222
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00061-26M
BA S320
BA S320
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DTS4SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025863 |
| Korvaa | 35H00061-26M / BA S320 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 53.98 x 37.44 x 5.19mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |