HTC One SV, One SU, One SC jne yhteensopiva akku 1400mAh
calcActive())">
HTC One SV, One SU, One SC jne yhteensopiva akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-HTT528SL
18,95 €
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
C520eb
C525c
C525E
CP2
Desire 500
Desire 506e
Desire 5088
Desire L
One SC
One ST
One SU
One SV
PM60120
T5088
T528d
T528t
T528W
T606W
T608T
T609D
Z4.
C525c
C525E
CP2
Desire 500
Desire 506e
Desire 5088
Desire L
One SC
One ST
One SU
One SV
PM60120
T5088
T528d
T528t
T528W
T606W
T608T
T609D
Z4.
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00201-04M
35H00201-16M
BA S890
BM60100
35H00201-16M
BA S890
BM60100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTT528SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066842 |
| Korvaa | BM60100 / 35H00201-04M / 35H00201-16M / BA S890 / 35H00201-02M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 60.00 x 46.15 x 4.85mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |