HTC One M8 (0PAJ5, 0PAJ500, E8) akku 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0PAJ5
0PAJ500
E8
0PAJ500
E8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00214-00M
35H00214-01M
B0P6B100
35H00214-01M
B0P6B100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTM800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086406 |
| Korvaa | B0P6B100 / 35H00214-00M / 35H00214-01M / BOP6B100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 92.30 x 62.00 x 3.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |