HTC One A9 akku 2100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
2PQ9120
One A9
A9w
One A9
A9w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00252-00M
B2PQ9100
B2PQ9100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTA900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114635 |
| Korvaa | B2PQ9100 / 35H00252-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 8.09Wh |
| Mitat | 59.95 x 60.00 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |