HTC Ocean Note, U Ultra akku 3000 mAh
calcActive())">
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
U Ultra
U Ultra TD-LTE
Ocean Note
2PZF100
U-1w
U Ultra TD-LTE
Ocean Note
2PZF100
U-1w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00269-00M
B2PZF100
B2PZF100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTU100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129707 |
| Korvaa | B2PZF100 / 35H00269-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 95.18 x 46.80 x 4.02mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |