HTC Neon 300, Nike, Nike 100 akku 2200mAh/8.14Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Neon 300
Nike
Nike 100
Nike 200
P5500
P5520
P5530
Touch Dual
Touch Dual 850
Touch Dual US
Nike
Nike 100
Nike 200
P5500
P5520
P5530
Touch Dual
Touch Dual 850
Touch Dual US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00103-00M
35H00103-01M
NIKI160
35H00103-01M
NIKI160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TP5500XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021278 |
| Korvaa | NIKI160 / 35H00103-00M / 35H00103-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 46.71 x 44.08 x 11.28mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |