HTC Neon 200, Neon 400, Touch Dual 850 akku 1350mAh
calcActive())">
HTC Neon 200, Neon 400, Touch Dual 850 akku 1350mAh
In stock
- SKU
- CS-HTN200SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Neon 200
Neon 400
Touch Dual 850
Touch Dual P5310
Neon 400
Touch Dual 850
Touch Dual P5310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00110-00M
NEON161
NEON161
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTN200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027010 |
| Korvaa | NEON161 / 35H00110-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 65.80 x 41.15 x 7.25mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |