HTC Kaiser, Kaiser 110, Kaiser 120 akku 1300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Kaiser
Kaiser 110
Kaiser 120
Kaiser 110
Kaiser 120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00086-00M
35H00088-00M
KAIS160
35H00088-00M
KAIS160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-TP4550XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000129 |
| Korvaa | KAS160 / KAIS160 / 35H00088-00M / 35H00086-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 62.30 x 41.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |