HTC Kaiser, Kaiser 110, Kaiser 120 akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Kaiser
Kaiser 110
Kaiser 120
Kaiser 140
Kaiser100
P4550
TyTN II
Kaiser 110
Kaiser 120
Kaiser 140
Kaiser100
P4550
TyTN II
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00086-00M
35H00088-00M
KAIS160
KAS160
35H00088-00M
KAIS160
KAS160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TP4550SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128019947 |
| Korvaa | KAS160 / KAIS160 / 35H00088-00M / 35H00086-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 62.30 x 41.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |