HTC Juno, Kii 100, Phoebus akku 950 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Juno
Kii 100
Phoebus
Kii 100
Phoebus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00102-00M
KII0160
KII0160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DC750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128021247 |
| Korvaa | 35H00102-00M / KII0160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 44.74 x 36.63 x 5.44mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |