HTC Iolite 100, Touch Cruise 2009 akku 2200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Iolite 100
Touch Cruise 2009
Touch Cruise 2009
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00118-00M
BA S330
JADE160
BA S330
JADE160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTN100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027911 |
| Korvaa | JADE160 / 35H00118-00M / BA S330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 50.97 x 37.38 x 10.73mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |