HTC HTC Elf, Touch P3050, Vogue 100 akku 2000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
HTC Elf
Touch P3050
Vogue 100
Touch P3050
Vogue 100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00095-00M
ELF0160
FFEA175B009951
ELF0160
FFEA175B009951
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DTS1XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000181 |
| Korvaa | ELF0160 / 35H00095-00M / FFEA175B009951 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 50.84 x 36.65 x 10.78mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |