HTC Herald 100, P4350 akku 2400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Herald 100
P4350
P4350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00078-02M
HERA160
HERA160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DC800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001263 |
| Korvaa | 35H00078-02M / HERA160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 116.04 x 68.62 x 3.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |