HTC Fuwa, Iolite, Iolite 100 akku 1100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Fuwa
Iolite
Iolite 100
Iolite
Iolite 100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00118-00M
BA S330
JADE160
BA S330
JADE160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DTS3SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025856 |
| Korvaa | JADE160 / 35H00118-00M / BA S330 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 50.99 x 36.56 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |