HTC Exodus 1, Exodus 1 Global, Exodus 1 Global Dual SIM akku 3400mAh
calcActive())">
HTC Exodus 1, Exodus 1 Global, Exodus 1 Global Dual SIM akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-HTU120SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Exodus 1
Exodus 1 Global
Exodus 1 Global Dual SIM
U12 Plus
U12+
Exodus 1 Global
Exodus 1 Global Dual SIM
U12 Plus
U12+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00278-00M
B2Q55100
B2Q55100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTU120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139959 |
| Korvaa | B2Q55100 / 35H00278-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 64.34 x 62.78 x 4.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |