HTC Elf, Elf 300, Elfin akku 1100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Elf
Elf 300
Elfin
Elf 300
Elfin
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00095-00M
ELF0160
FFEA175B009951
ELF0160
FFEA175B009951
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DTS1SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000174 |
| Korvaa | ELF0160 / 35H00095-00M / FFEA175B009951 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.53 x 37.36 x 5.35mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |