HTC Diamond 500, Herman, Raphael akku 1350mAh/5.0Wh
calcActive())">
HTC Diamond 500, Herman, Raphael akku 1350mAh/5.0Wh
In stock
- SKU
- CS-HDP100SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Diamond 500
Herman
Raphael
Raphael 100
Raphael 101
Raphael 800
T7272
T7278
Touch Pro
TyTn III
Herman
Raphael
Raphael 100
Raphael 101
Raphael 800
T7272
T7278
Touch Pro
TyTn III
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00111-06M
35H00111-08M
DIAM171
35H00111-08M
DIAM171
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HDP100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023746 |
| Korvaa | DIAM171 / 35H00111-08M / 35H00111-06M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 39.70 x 41.90 x 7.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |