HTC Desire Z tehoakku 2400 mAh - Erillisellä takakannella
calcActive())">
HTC Desire Z tehoakku 2400 mAh - Erillisellä takakannella
In stock
- SKU
- CS-HT7272HL
22,95 €
HTC yhteensopiva puhelimen tehoakku. Normaalia akkua isompi, toimitetaan erillisellä takakannella. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
A7272
Desire Z
Desire Z
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00140-00M
35H00140-01M
BA S450
35H00140-01M
BA S450
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HT7272HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037415 |
| Korvaa | BA S450 / 35H00140-00M / 35H00140-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.00 x 10.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |