HTC Desire 650 4G akku 2940 mAh
calcActive())">
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
Desire 650 4G
99HALL015-00
99HALL015-00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
B2PZ4100
35H00267-01M
35H00267-01M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD650XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129745 |
| Korvaa | B2PZ4100 / 35H00267-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2940mAh / 11.32Wh |
| Mitat | 77.36 x 58.25 x 3.88mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |