HTC Desire 526, Desire 526G+ dual sim, HTCD100LVWP akku 2000 mAh
calcActive())">
HTC Desire 526, Desire 526G+ dual sim, HTCD100LVWP akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTD526XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Desire 526
Desire 526G+ dual sim
HTCD100LVWP
Desire 526G+ dual sim
HTCD100LVWP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
BOPL4100
HQ60331141000
HQ60331141000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD526XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128104513 |
| Korvaa | BOPL4100 / HQ60331141000 / BOPM310 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 69.30 x 56.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |