HTC D810X, HTC P3600i, Mogul akku 1250 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
D810X
HTC P3600i
Mogul
HTC P3600i
Mogul
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00077-00M
35H00077-02M
TRIN160
35H00077-02M
TRIN160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DD810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128000709 |
| Korvaa | 35H00077-00M / 35H00077-02M / TRIN160 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Mitat | 66.50 x 44.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |