HTC D310, D310w Dual SIM, Desire 310 akku 2100 mAh
calcActive())">
HTC D310, D310w Dual SIM, Desire 310 akku 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTD310XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
D310
D310w Dual SIM
Desire 310
D310w Dual SIM
Desire 310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00211-00M-V
35H00211-01M
35H00221-01M
35H00211-01M
35H00221-01M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD310XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092490 |
| Korvaa | 35H00211-00M-V / 35H00211-01M / 35H00221-01M / B0PA2100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 63.54 x 50.55 x 5.15mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |