HTC CLIC100, Click, F3188 akku 1100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
CLIC100
Click
F3188
Click
F3188
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00125-04M
35H00125-07M
BA S360
35H00125-07M
BA S360
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTP160SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028598 |
| Korvaa | TOPA160 / 35H00125-07M / BA S360 / 35H00125-11M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 65.20 x 40.30 x 4.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |