HTC Cavalier, Excalibur, Excalibur 100 akku 1050 mAh
calcActive())">
HTC Cavalier, Excalibur, Excalibur 100 akku 1050 mAh
In stock
- SKU
- CS-DC700SL
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Cavalier
Excalibur
Excalibur 100
Excalibur
Excalibur 100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00080-00M
EXCA160
EXCA160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-DC700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001232 |
| Korvaa | EXCA160 / 35H00080-00M / 35H00080-02M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 54.20 x 35.80 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |