HTC C470, EVO 3D, EVO 4G akku 1750 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
C470
EVO 3D
EVO 4G
EVO 3D
EVO 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00164-00M
35H00166-00M
35H00166-03M
35H00166-00M
35H00166-03M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTX515SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085980 |
| Korvaa | BG86100 / 35H00164-00M / 35H00166-00M / 35H00166-03M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1750mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 51.96 x 50.70 x 5.46mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |