HTC Breeze Plus, Desire 12 +, Desire 12 Plus akku 2900mAh
calcActive())">
HTC Breeze Plus, Desire 12 +, Desire 12 Plus akku 2900mAh
In stock
- SKU
- CS-HTD120SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Breeze Plus
Desire 12 +
Desire 12 Plus
U12
Desire 12 +
Desire 12 Plus
U12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
B2Q5W100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTD120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139911 |
| Korvaa | B2Q5W100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 78.60 x 62.78 x 3.48mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |